Studentská sekce
Heslo:

Poznejte náš kolektiv

Mgr. Pavla Fejfarová, Ph.D. - angličtina
  VŠ - obor anglický jazyk, společenské vědy na Pedagogické fakultě v HK. Postgraduální studium doktorského programu na FF Univerzity Karlovy obor: Didaktika anglického jazyka. Učila (8 let) na Katedře anglického jazyka a literatury, PF UHK. 2letý kurz Britské Rady: Dramatika v AJ, pobyty v USA , Anglie – 2011/12 (4 měsíce). V letech 2012 – 2014 též pracovník Metodického jazykového centra při UHK. Organizuje a vede workshopy pro učitele anglického jazyka. 20let zkušeností s učením různých věkových skupin a zaměření, výukou dětí, dospělých a výukou v intenzivních jazykových kurzech. Lektorka má 2 děti .

pavla

Mgr. Jitka Teichmanová - angličtina
  VŠ - obor anglický a český jazyk na Pedagogické fakultě v HK. Angličtinu studovala i v zahraničí, roční kurz v Cambridge a během studia na vysoké škole odjela studovat anglický jazyk a literaturu, metodiku a didaktiku na University of Cyprus . Od roku 2003 – 2011 skupinová, individuální i firemní výuka v soukromé JŠ, absolvovala různá školení (didaktické a metodické semináře, výuka angličtiny pro nevidomé). Rozhoduje mezinárodní ústní zkoušky KET a PET. Od roku 2008 učila na střední odborné škole. Nyní na MD, 2 děti.

jitka

Mgr. Michaela Mádlová - francouzština
  VŠ – francouzský jazyk, občanská výchova na Pedagogické fakultě, Univerzita HK, nyní jako asistentka na KAJL s oddělením francouzského jazyka PF UHK, zároveň doktorské studium – Pedagogika (Didaktika FJ)UK, Praha. Výuka FJ na NIDV (HK), Gymnázium J. K. Tyla v HK, zkušenosti s individuálními kurzy, firemní výukou. Též výuka češtiny pro Francouze. Překlady a tlumočení FJ-ČJ, ČJ-FJ. Zahraniční zkušenosti: stáže Saint-Lô, Metz (Francie). Znalost cizích jazyků - FJ, AJ, ŠJ. Zájem o komunikativní metody, interaktivní skupinovou výuku s použitím alternativních vyučovacích metod, učení zábavnou formou, „škola hrou“ ?. Lektorka má 2 syny.

misa

Mgr. Petra Zemanská - francouzština
  VŠ – francouzský jazyk, občanská výchova na Pedagogické fakultě, Univerzita HK. Nyní vyučuje francouzštinu a občanskou výchovu ve francouzštině na Gymnáziu Boženy Němcové. Také animuje Divadelní Ateliér Gybon rovněž ve francouzštině. Zkušenosti s individuálními kurzy, firemní výukou a tlumočením FJ-ČJ, ČJ-FJ. Příprava na mezinárodní zkoušky DELF A1-B2. Zahraniční zkušenosti: stáže Nantes (Francie, studium Fj na univerzitě), Murcie (Španělsko, asistent ve výuce Fj a Aj), Avignon (Francie, asistent pro české studenty na Lycée Mistral), Besançon (Francie, stáž pro učitele Fj). Znalost cizích jazyků - FJ, ŠJ, AJ. Při hodinách využívá interaktivní metody výuky a klade důraz na individuální přístup.

misa

Zuzana Košíčková - angličtina, němčina, ruština
  VŠ – obor německý jazyk a ruský jazyk na Pedagogické fakultě v HK. Vyučovala na První soukromé základní škole v Hradci Králové angličtinu a dějepis, poté pracovala pro nadnárodní společnost Accenture Services, s. r. o. v Praze v oblasti zákaznického servisu pro zahraniční klientelu. Zkušenosti s firemní výukou (Lesy ČR, VCES). Po mateřské dovolené vyučuje na ZŠ Úprkova. Dokončuje rozšiřující studium anglického jazyka na UHK. Při výuce klade důraz na individuální přístup a ráda pracuje s interaktivním materiálem. Má dvě děti.

 

misa
misa

misa